ایران فلکس پورت

ایران فلکس‌پورت برای سپردن بارهایم مناسب است؟

تصویر بارگیری یک کامیون است.

تجار، تولیدکنندگان و صاحبان بار همواره با معضل حمل و نقل محموله‌های خود مواجهند. در خصوص کالاهای تندمصرف «FMCG» اکثر شرکت‌های بزرگ تولیدکننده یا به ایجاد سازمان لجستیکی در شرکت خود می‌پردازند و یا از طریق شرکت‌های توزیع و پخش تخصصی نسبت به حمل و نقل محصولات خود می‌پردازند.

اما تجار و یا تولیدکنندگانی که ماهیت محصول‌شان، تندمصرف نیست، غالبا همچنان از سیستم حمل و نقل جاده‌ای سنتی برای تامین ناوگان و حمل محمولات خود استفاده می‌کنند.

در این میان همواره صاحبان کالا با مشکلات متعددی مواجه هستند. آن‌ها همواره از خود می‌پرسند:

  • از کجا معلوم این شرکت حمل و نقل بتواند به موقع برای بار من، ناوگان مناسب پیدا کند؟
  • آیا قیمت حمل برای بار من منصفانه است؟ اصلا چطور حساب می‌شود؟
  • با چه اطمینانی باری با این ارزش اقتصادی را به راننده‌ای که شرکت پیدا می‌کند بسپارم؟
  • چطور در جریان فرآیند حمل قرار بگیرم؟ یعنی محموله‌ من الان کجاست؟
  • آیا محموله‌ام طبق برنامه به مقصد می‌رسد؟

و سوالاتی از این دست. در بسیاری از موارد دیده شده که بارهای بسیاری چند روز در صف تامین ناوگان مانده‌اند. رانندگان به دلایل مختلف آن بارها را انتخاب نکرده‌اند.  این موضوع علاوه بر هزینه زمان از دست رفته، غالبا موجب افزایش هزینه حمل نیز می‌گردد.

تصویر بارگیری یک کامیون است.

بازارگاه الکترونیکی ایران فلکس‌پورت چگونه این مشکل را رفع می‌کند؟

بازارگاه‌ الکترونیکی ایران فلکس‌پورت، با ثبت جامعه بزرگی از رانندگان در سطح کشور، تضمینی برای تامین ناوگان مورد نیاز شما در هر لحظه و هر نقطه از کشور ارائه می‌کند. رانندگان همکار ما در ایران فلکس‌پورت، هیچ‌گاه شما را در انتظار طولانی برای تامین ناوگان نخواهند گذاشت.

قیمت حمل همواره تابعی از هزینه‌های مترتب به عملیات حمل و نقل بوده که شامل المان‌های زیادی می‌باشد. ایران فلکس‌پورت به شما این امکان را می‌دهد که به صورت آنلاین از حداقل قیمت قانونی حمل کالای خود مطلع شوید تا هنگام توافق با ارکان دیگر حمل معیاری برای تعیین قیمت داشته باشید. از طرفی این مجموعه سعی دارد با کاهش هزینه‌های کارمزدی، هزینه‌های حمل را برای شما به حداقل برساند. در پلتفرم ایران فلکس‌پورت نحوه محاسبه قیمت حمل و عوارض قانونی مربوط به آن به صورت شفاف در اختیار شما قرار می‌گیرد و این اطمینانی برای عقد قرارداد خواهد بود.

رانندگان همکار ما در این مجموعه پس از طی مراحل مختلف اخذ مجوز از ارگان‌های ذیربط، در سامانه  ایران فلکس‌پورت بر اساس میزان و کیفیت عملکرد خود رتبه‌بندی می‌شوند. رهگیری برخط محمولات از طریق سامانه و دسترسی مستمر شما به راننده از طریق ایران فلکس‌پورت، ضمن ایجاد اطمینان و اعتماد به روند فعالیت، امکان برنامه‌ریزی لجستیکی فعالیت‌های آتی را برای مجموعه شما فراهم خواهد آورد.

شما در ایران فلکس‌پورت، نه با سالن اعلام باری به وسعت یک شهر، بلکه با سالن اعلام باری به وسعت یک کشور مواجه هستید. محمولات شما با حداکثر سرعت، با کمترین قیمت و در امن‌ترین شرایط حمل و به مقصد خواهد رسید و در این مسیر شما همواره قادر به رهگیری محمولات خود هستید.

 

ایران فلکس‌پورت راهکاری نوین برای انجام فعالیت‌های لجستیکی شماست. پس هم‌اکنون به خانواده بزرگ صاحبان کالا در ایران فلکس‌پورت بپیوندید.

Print Friendly, PDF & Email

آیا این مقاله برای شما کمکی کرد؟

این مقاله به

0

کاربر کمک کرده است