ایران فلکس پورت

قوانین و مقررات

12/05/1401
Print Friendly, PDF & Email

شرکت ایران فلکسپورت که در ادامه با عنوان شرکت نامیده می شود یک بازارگاه حمل و نقلی است که کاربران آن باید برای ارتباط و فعالیت با آن قوانین و مقررات ذیل را رعایت نمایند .

– حق مالکیت مادی و معنوی تمام برنامه ها و سایت متعلق به شرکت می باشد .
– شرکت حق دسترسی به موقعیت رانندگان را خواهد داشت .
– کاربران موظف هستند در صورت تغییر شماره همراه ، شماره جدید را به مرکز پشتیبانی ارائه نمایند .
– ارسال پیامک به کاربران بخشی از ارائه سرویس شرکت می باشد .
– کاربران باید برای استفاده از خدمات شرکت سخت افزار و اینترنت لازم را فراهم آورند .
– راننده به هیچوجه حق برقراری ارتباط با صاحبان کالاهایی که از طرف شرکت معرفی شده است برای حمل بارهای بعدی را ندارد .
– راننده در زمان ارائه خدمات مرتبط با شرکت نماینده شرکت محسوب میگردد لذا از انجام هر گونه اقدامی که به اعتبار شرکت لطمه وارد سازد باید خودداری نماید .
– صاحب بار موظف است مشخصات دقیق بار را اعلام نماید و در صورت مغایرت کالای اعلامی با کالایی که باید حمل شود مسوولیت جبران خسارت راننده بر عهده وی بوده و راننده می تواند از حمل کالا خودداری نماید .
– صاحبین با ر موظفند از حمل کالاهای ممنوع از قبیل مشروبات ، کالاهای قاچاق از طریق سامانه این شرکت خودداری نمایند .
– راننده باید حساب معتبر و متعلق به خود را برای تبادلات مالی معرفی نماید .
– پرداخت هر گونه حق توقف برای تخلیه مطابق دستورالعملهای سازمان و شورای عالی ترابری می باشد .
– رانندگان موظفند نسبت به مهار بار خود به صورت مطمئن اقدام نمایند .
– واحد پشتیبانی سایت آماده ارائه خدمات شبانه روزی هستند .
– شرکت تمامی اطلاعات کاربران را مطابق با دستورالعمل حریم خصوصی حفظ می نماید .
– شرکت در مقابل تبادلات مالی خارج از سامانه هیچ مسئولیتی ندارد .
– کلیه کاربران باید نسبت به رعایت قوانین و مقررات قانون مدنی و قانون تجارت اقدام نمایند و مسئولیت عدم رعایت بر عهده خود کاربر می باشد .
– مسئولیت رعایت تمامی قوانین و مقررات و معتبر بودن مدارک راننده و وسیله نقلیه از جمله بیمه ها ، معاینه فنی و گواهینامه و…. بر عهده راننده می باشد
– صاحب بار موظف است در زمان تعیین شده نسبت به ارائه بار به راننده اقدام نماید و هرگونه تاخیر باید توسط صاحب بار جبران گردد .
– راننده متعهد است در زمان تعیین شده برای بارگیری مراجعه نماید و در صورت تخلف بی دلیل باید پاسخگو باشد و شرکت می تواند در فعالیتهای آتی نسبت به حذف راننده اقدام نماید .
– راننده متعهد است که در تمام زمانی که بار مربوط به شرکت را حمل می کند نسبت به روشن بودن موبایل و پاسخگویی به شرکت ، صاحب بار ، شرکت حمل و نقل اقدام نماید .
– کسب مجوزه های لازم برای کالاهایی که نیاز به مجوز دارند از قبیل کالاهای دخانی ، دامپزشکی و … بر عهده صاحب بار می باشد .
– صاحب بار موظف است خودروی متناسب با بار درخواست نموده و از ارائه بار اضافی (اضافه بار) خودداری نماید .
– کاربر راننده باید بار را از صاحب بار یا نماینده او دریافت دارد .

– اگر شرکت بر اساس بررسی انجام شده به این نتیجه برسد که یک کاربر قوانین و مقررات سایت را رعایت نمی کند میتواند نسبت به حذف کاربر مذکور اقدام نماید
– کاربران توافق می نمایند که هنگامی که با سایت یا اپلیکیشن شرکت کار می نمایند تمامی قوانین و مقررات اعلامی در سایت را مطالعه و نسبت به پذیرش آن اقدام نموده اند .
– شرکت تمامی دستورالعمل عمل ها و فرآیند ه های خود را در سایت بارگذاری می نماید
کاربرباید نسبت به حفظ اطلاعات کاربری کوشا بوده و از اختیار قرار دادن اطلاعات کاربری به دیگران خودداری نماید .

حریم خصوصی

 

زندگی امروز بدون فضای مجازی قابل تصور نیست مقایسه فعالیتهای تجاری در دنیای امروز با سالهای قبل از اینترنت ما را به مجموعه ای از مزایا و معایب دنیای فعلی میر ساند یکی از مهمترین مسائلی که همیشه دغدغه کاربران اینترنت و بالاخص تجار و فعالان یک کسب و کار می باشد حفظ حریم خصوصی است در صنعت حمل و نقل نیز شبیه دیگر کسب و کار ها حفظ اطلاعات شخصی و تجاری از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است در این راستا ما در شرکت ایران فلکسپورت خود را موظف به حفظ حریم خصوصی تمامی طرفهای تعامل با این شرکت میدانیم و در این راستا سیاستها و اقدامات ذیل را داریم.
– حفظ پسورد و رمز بر اساس پروتکل هایی که رمز ها به صورت مستقیم ذخیره نمی شوند و بنابر این حتی کاربران ما نیز از رمز شما آگاهی ندارند.

– نگهداری شماره موبایل ها شما و عدم ارائه آن به افراد دیگر، مگر در رابطه مستقیم با فعالیتهای شما باشد.
– شرکتهای حمل و نقل طرف قرارداد ما به ما متعهد می باشند که به هیجوحه از اطلاعاتی که می بایست در اختیار آنها قرار گیرد استفاده تجاری ننمایند.
– شرکتهای حمل و نقل و یا رانندگان مطمئن باشند که اطلاعات صاحبان کالا و سایر داده های آنها در نزد شرکت کاملا محفوظ می باشد.
– اطلاعاتی که شما در هنگام ثبت نام ارائه می نمائید بالاخص مشخصات شناسنامه ای وشماره موبایل و … به هیچ وجه در اختیار دیگران قرار نمی گیرد.
– اطلاعات کاربران و فعالیتهای آن فقط با احکام قضایی به مرجع آن ارسال خواهد شد.
– اطلاعات کاربران برای تجزیه و تحلیل کسب و کار و بهتر کردن فرآینده ها و تعریف سرویس های جدید می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
– با توجه به تعهد ما در خصوص موارد فوق این شرکت با استفاده از لایه های امنیتی قوی برای جلوگیری از هک شدن و حفظ اطلاعات کاربران اقدام می نماید.