ایران فلکس پورت

تازه ترین های بلاگ

برگزاری ششمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته

21 / 09 / 1401

.به گزارش پیشران اقتصاد؛ به منظور توسعه صنعت حمل و نقل کشور و معرفی اقدامات شرکت ها و سازمان‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی، ششمین نمایشگاه حمل و نقل، لجستیک و صنایع وابسته ۲۷ آذر در مصلی امام خمینی(ره) آغاز می‌شود و تا ۲۹ آذر ماه ادامه دارد؛ براین اساس نشست هماهنگی برنامه های این نمایشگاه با حضور شهریار افندی زاده معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.

معاون حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی، پس از شنیدن پیشنهادها و نظرها، تصریح کرد: لازم است شرکت های دانش بنیان هر یک از شقوق حمل ونقل در کنار سازمان ها و شرکت های همان حوزه قرار گیرند و هر قسمت نمایشگاه بر اساس فعالیت سازمانی شکل داده شود.

وی همچنین با ارائه پیشنهاد ایجاد میز خدمت برای سازمان‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی و ایجاد فضا برای حضور شرکت‌های مسافری و ارائه خدمات به مخاطبان، خواستار حضور دانشگاه‌های مرتبط با صنعت حمل و نقل و برگزاری کارگاه‌های تخصصی در این نمایشگاه شد.

ناوگان حمل و نقل

1401/08/08

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود …